Telefon TELEFON : 0232 484 8080(pbx) E-Posta E-POSTA : info@ggrsoft.com
GGR Soft
Hizmetlerimiz

 

Değer katan, fark yaratan bilgi teknolojisi

Global olarak rekabet ortamını daha fazla hissettiğimiz bugünlerde, değer katmak, üretken olmak, hizmet vermek, istihdam yaratmak ve farklılığı sunmak için odaklanmak ve uzmanlaşmak gerekiyor. Farklılık yaratmak, değer katmak, odaklanmak, uzmanlaşmak ve kalite seviyesini yükseltmek, ancak beceri yönetimiyle mümkün… GGSoftware; bilişim ürünlerine bu evrensel ölçekten bakıyor; hayatımızı kolaylaştıran, bilgiyi kontrol altında tutmamızı sağlayan, her an ve her koşulda güvenle ulaşabilmemizi sağlayan ürün ve hizmetler ile siz değerli müşterilerimizin iş gereksinimlerine katma değer sağlayacak ve rekabet güçlerini artıracak bu ürün ve uygulamalarla, uçtan uca toplam çözüm sunma kültürüyle hareket etmekteyiz. Değer katan, fark yaratan teknolojiler...

Başarımızın sırrı: Sorunsuz, güvenilir teknoloji

Bilgi teknolojilerinde gelişimin sınırı yoktur. Çünkü İnsan'ın hayal gücünün ve Kurumlar'ın ihtiyaçlarının sınırı yoktur. GGSoftware için "Yazılım" demek "Sorunsuz bir altapı" ve "Başarı"yı motive eden ileri teknoloji demektir. "Başarı", beraberinde daha iyisini yapma arzusu getirir. Sizi; "Hep bir adım önde" olma heyecanıyla çalışan, müşterilerine sorunsuz ve en yeni bilgi teknolojileri sunan GGSoftware ile tanışmaya davet ediyoruz.

Uçtan uca toplam çözüm

Firmanızın ihtiyaçlarına uygun olan, masaüstü veya dizüstü bilgisayarlar için uygun donanımın belirlenmesi ve yerinde kurulum hizmeti verilir. Bu hizmet kapsamında firmanızın bilgisayarı hangi amaç için kullanacağı, bilgisayara bağlanacak çevre birimleri, üzerinde kullanılacak standart uygulamalarınız değerlendirilerek kriterlere uygun standart bir konfigürasyon belirlenir.

Network Çözümleri; Bilgi teknolojilerinin ve şirket kaynaklarına ulaşılabilirliğinin önemini çok iyi bilir. Uyguladığı projelerle de bunu müşterilerine en iyi şekilde yansıtır. Konusunda yetkin insan kaynağı ve kullandığı teknoloji ile müşterisine katma değer sağlar.

Network çözümleri sayesinde, müşterisine 'zamanında ve efektif çözümün keyfini yaşatır. Yapılan doğru yatırımlarla pozitif bir gelecek sunar.

- Wide Area Network ( WAN ), Internet Bağlantıları
- Local Area Network ( LAN ), Wireless LAN ( WLAN )
- Yapısal Kablolama

Onarım Hizmetlerimiz

Alanında yıllardır tecrübe kazanmış uzman ekibimiz ile marka ve model ayırt etmeksizin notebook, LCD monitör, projeksiyon cihazı gibi malzemelerinin onarımı, bakımı, parça değişimi yapılmaktadır. Geniş yedek ve sarf malzeme stoğumuz ile hızlı ve pratik çözüm imkanları sunuyoruz.

Onarımı mümkün olmayan chipset arızalarında, standart seviye teknik servislerde anakart değişimi ile çözüme gidilir. Ancak bu ürün sahibine daha fazla maliyete neden olur. Servisimiz kapsamındaki BGA cihazlarımız ile gelişmiş bir onarım hizmeti sunuyoruz. Anakart değişimi yerine arızalı chipsetlerin değişimi servisimizde yapılmakta ve yine 3 ay işçilik garantisi altına alınmaktadır.

Chipset Arızası Nasıl Anlaşılır?

- Notebook Çalışırken Donma Yapıyorsa,
- USB'leri Görmüyorsa,
- Wireless'i Görmüyorsa,
- Bazen Açılıp, Bazen Açılmıyorsa,
- Belli Bölgeye Bastırınca Açılıyorsa,
- Ekrandaki Görüntü 6-8 Parçaya Bölünüyorsa,
- Grafiği Zorlayan Bir İşlem Sonrası Mavi Ekran Hatası Çıkıyorsa,
- Ekran Kartını Tanımıyorsa Cihazınızın Chipsetlerinde Problem Var Demektir. 

G&G Software Facebook'ta