Telefon TELEFON : 0232 484 8080(pbx) E-Posta E-POSTA : info@ggrsoft.com
GGR Soft
Referanslar

Akuvatur Su Ürünleri

Standart olarak ERP ve İnsan Kaynakları yazılımları kullanan Akuvatur, son derece detaylı takip gerektiren balık üretimini yönetebilmek için kendi yazılımlarını geliştirmiştir. Tüm bu uygulamalar üzerinde oluşan farklı veriler Q-Biz tarafından birleştirilerek yönetime sunulmaktadır.

"Q-Biz sayesinde firmamın her açıdan fotoğrafı dilediğim an karşımda. Yönetmek ve yöneticilik için aradığım konforu yakaladım. Q-Biz'e ve üretilmesinde emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler."

Dr. Haluk TUNCER (Yönetim Kurulu Başkanı)


SIMECO A.Ş.

Yabancı ortakları olan SIMECO A.Ş., şirket faaliyetleri ile ilgili olarak ortaklarını düzenli olarak bilgilendirmektedir. Kullandıkları ERP yazılımından Excel'e veri aktarıp daha sonra bu verileri düzenlemek suretiyle hazırladıkları raporlar çok zaman almaktaydı. Q-Biz ile artık tüm faaliyet raporları dakikalar içerisinde hatasız olarak hazırlanıyor.

"Kullandığımız paket yazılımın imkanları ve Excel yardımıyla sekiz saati aşan sürede hazırlayabildiğimiz raporlarımızı beş dakikada alabiliyoruz. Bu derece başarılı ve hızlı operasyon ancak tebrik edilebilir."

Yavuz AKALINLI (Mali İşler Müdürü)


Mergü Tekstil

Güçlü rakiplerin yer aldığı sert bir rekabet içeren konfeksiyon sektöründe yenilikçi hamleleriyle yerini koruyan Mergü Tekstil, üretimlerini kendilerinin tasarlayıp yazdığı bir yazılımla başarılı bir şekilde yönetiyor. Aynı zamanda otomasyonun bir parçası olarak standart bir paket programdan da yararlanan firma tüm operasyonel ve yönetimsel raporlarını Q-Biz kullanarak gerçekleştiriyor.

"Farklı veritabanı yöneticileri üzerinde koşturan, farklı amaçlı yazılımlar kullanılarak girilen ilişkili verileri, anlamlı bilgi olarak aynı ekranda görebiliyoruz... Şaka gibi."

Muammer YILMAZ (Şirket Sahibi)

G&G Software Facebook'ta